Razem 263 166 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
22.01.2009 14:22
O

POTRZEBNA GOTÓWKA??

POTRZEBUJESZ GOTÓWKI NA DOWOLNY CEL????? Skorzystaj z POŻYCZKI GOTÓWKOWEJ. Bez zabezpieceń i żyrantów możesz pożyczyć od 1000 do 120 000 zł. Pieniądze otrzymasz szybko i bez zbędnych formalności. WYSTARCZY 1 TELEFON, ABY SIĘ PRZEKONAĆ........
Cała Polska
+48516244006
22.01.2009 14:22
O

Pożyczę pod zastaw!

Szybkie pożyczki pod zastaw mieszkań w blokach i nie tylko! Minimum formalności! Duża przyznawalność!
Cała Polska
+48500244733
22.01.2009 14:21
O

Kredyt

Pożyczki z internetu sprawdź; wejdź na www.pierwszy.net/arkaz
www.kupiespolke.tfagat.pl Kupię spółkę kupie spolki kupie spolke kupimy firmy kupie przedsiębiorstwo też zadłużone . Każde przedsiębiorstwo ,każda spółka , każdy interes , jak sklep ,hurtownia ,restauracja – możemy ją kupić . Lub polecić komuś . W wypadku problemów pomoc - restrukturyzacja , zastępczy zarząd , pomoc w przygotowaniu do likwidacji , w procesach upadłościowych, negocjacje z wierzycielami . Ochrona przed skutkami błędów popełnionych ... więcej »
Cała Polska
+48606799231
Ze 100% inwestycyjną gwarancją kapitału (opcjonalnie z 75% zabezpieczeniem kapitału przed egzekucją US i ZUS), bezpiecznie i zyskownie pomnażamy w EURO, USD i PLN, doświadczony doradca pomaga w budowie portfela inwestycyjnego, zapytaj o szczegóły tego i innych możliwych rozwiązań
Warszawa
+48504247369
22.01.2009 14:18
Cena: 100 000 Zł.
O

inwestora poszukujemy wysoki zysk i szybki zwrot kapitalu

Poszukujemy inwestora na okres 6 miesięcy. Proponujemy zysk w wysokości 30% kapitału. Zabezpieczenie hipoteczne
22.01.2009 14:17
Cena: 5 Zł.
O

BOSCH-HILTI-METABO-MAKITA I INNE

Naprawa elektronarzędzi Bosch, hilti, metabo,makita,skil,rems,kangoo,dewalt i inne KONKURENCYJNE CENY ORGINALNE CZęSCI DO HILTI oraz do innych elektronarzędzi Przeglady,konserwacje,naprawy NISKIE CENY ZA NAPRAWĘ-w porównaniu do innych punktów serwisowych i zakładów naprawczych Sprawdz-ZADZWON PROWADZIMY NAPRAWY WYSYłKOWE NA TERENIE POLSKI ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY TEL.CZYNNY 7 DNI W TYGODNIU
DORADZTWO FINANSOWE w zakresie pozyskiwania KREDYTÓW BANKOWYCH , POŻYCZEK HIPOTECZNYCH , DOTACJI UNIJNYCH dla osób prywatnych: - kredyty hipoteczne na zakup domu, mieszkania, remont, - kredyty gotówkowe, samochodowe, - pożyczki hipoteczne. dla firm: - kredyty obrotowe na bieżącą działalność gospodarczą, - kredyty inwestycyjne na zakup majątku trwałego, - pożyczki hipoteczne, - biznes plany, analizy finansowe dla celów pozyskania finansowania z ... więcej »
Szukamy beneficjenta / firmy, przedsiębiorstwa/ , który wystapiłby jako wnioskodawca wsparcia finansowego z dotacji UE dla sfinansowania ukończenia prac nad prototypem nowoczesnego stanowiska operacyjnego dla mikrochirurgii / mikroskop operacyjny z uzyskiwanym obrazem o wyższej jakości nie stosowanej jeszcze w telewizji komercyjnej/. Prototyp ukończony jest w ok. 80% i prace nad nim prowadzone są przez osobe , która posiada na swoim koncie ponad 100 opaten ... więcej »
Poszukuje inwestora (wspólnika) do stworzenia nowej firmy (spółki) produkującej energie elektryczną o wydajności 1000 kw na 1h z drewna (zrębki) produkt uboczny pellet. Poszukiwany kapitał 6.000.000 zł
REKLAMA
REKLAMA
22.01.2009 14:12
Cena: 5 000 000 Zł.
O

Sprzedam firmę drogową

Specjalizacja : drogi , mosty , remonty cząstkowe autostrad , place parkingowe itp. firma drogowa prowadzi działalność na rynku o zasięgu wojewódzkim , rozpoczęcie działalności w 2002r. Klienci : Zarząd Dróg i Mostów , BUDIMEX-DROMEX , STRABAG , TESCO , Stacje paliwowe , Samorządy miejskie i gminne . Kadra inżynierska z uprawnieniami . Stan osobowy : łącznie 30 osób. Sprzęt własny : specjalistyczny drogowy ( 35 pozycji ) , własna baza sprzęt ... więcej »
22.01.2009 14:11
Cena: 1 000 000 Zł.
O

Sprzedam spółkę z o.o. z siedzibą w Poznaniu

Sprzedam spółkę z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Aktualna działalność to transport międzynarodowy (ważna licencja na transport międzynarodowy rzeczy). Spółka ma straty pokryte w całości kapitałem zakładowym i nie ma zobowiązań zewnętrznych. Wynika z tego możliwość zwolnienia z podatku dochodowego przez dłuższy okres czasu. Zgodnie z aktualnym zapisem w KRS spółka posiada szeroki zakres działalności.
WITAM SERDECZNIE ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY Z DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCĄ SIĘ FIRMĄ LABEL jeans.... MAM DO ZAOFEROWANIA PAŃSTWU PRACĘ W FIRMIE ,KTÓRA WCHODZI NA RYNEK POLSKI OD 01.2009. JEŚLI JESTEŚ MŁODYM CZŁOWIEKIEM --KTÓRY CHCE ROZWIJAĆ SWOJĄ KARIERĘ W BIZNESIE --CHCESZ STAĆ SIĘ NIEZALEŻNY FINANSOWO --CHCESZ DECYDOWAĆ O TEMPIE I CZASIE PRACY --CHCESZ SAM DOBIERAĆ SWOICH PRACOWNIKÓW --LUBISZ PRZYJAZNĄ ATMOSFERĘ TO OSIĄGNIESZ SUKCES I SATYSFAKCJĘ ... więcej »
POZYSKUJEMY KAPITAŁ NA INWESTYCJE POWYŻEJ 1 MLN ZŁ Pomagamy osobom/firmom które są pewni swojej inwestycji i szukają wspólnika lub inwestora na realizacje swojego przedsięwzięcia. Nasza oferta to montaż finansowy pozwalający na samodzielną realizację inwestycji. Składa się z : - kredytu bankowego lub pozabankowego - również dla osób/firm bez zdolności kredytowej oraz DOTACJI UNIJNEJ w wysokości ok. 50 % wartości inwestycji. NASZE WYNAGRODZENIE TO TYLKO PROWIZJA OD SKUTKU
Cała Polska
+48664-312-693
Skutecznie pozyskujemy dotacje na inwestycje powyżej 1 mln złotych. Pozostałe usługi: - pozyskanie kredytu, biznes plany pod kredyt - płatność od skutku - restrukturyzacja kredytów w firmie Obsługujemy klientów z całej Polski. UWAGA: DO 14 STYCZNIA SPECJALNA OKAZJA CENOWA - sprawdź ile zaoszczędzisz Chcesz sprawdzić swoje szanse na pozyskanie dotacji i poznać naszą ofertę wypełnij poniższą ankietę
Cała Polska
+48664-312-693
- KREDYTY INWESTYCYJNE na zakup majatku trwałego, - POZYCZKI HIPOTECZNE dla firm, - Wszelkiego typu analizy finansowe i biznes-plany, - przygotowywanie dokumentacji na potrzeby kredytu, Duże doświadczenie. SZYBKO, WYSOKA skuteczność !
KREDYTY OBROTOWE -do 250 000 zł bez zabezpieczeń - DECYZJA w 1 DZIEŃ - uruchomienie na 2 dzień - lub do wartości zabezpieczeń oferowanych przez Klienta KREDYTY INWESTYCYJNE do 60 mln zł KREDYTY NA ZAKUP SPRZĘTU LEASING sprzętu, nieruchomości do 60 mln. Pozyskiwanie inwestorów, kapitału etc... Oferujemy pomoc dla przedsiębiorstw oraz osób fizycznych. POMOC W KŁOPOTACH z BANKAMI Restrukturyzacja zadłużeń bankowych firm i osób fizycznych, ... więcej »
22.01.2009 14:05
O

Centrala Kart Kredytowych

AllCards sp. z o.o. operator ogólnopolskiej Centrali Kart Kredytowych działającej pod numerem 9584 poszukuje inwestora. Centrala obsługuje wszystkich posiadaczy kart płatniczych wydanych przez wszystkie banki. Centrala dokonuje zablokowania utraconych kart oraz sprzedaje nowe karty kredytowe. Szczegóły : www.9584.pl W związku z dynamicznym rozwojem i planowanymi nowymi usługami poszukiwany jest inwestor dysponujący środkami na pozimie 400 tys. PLN który obejmie nowe udziały w AllCards.
Współpraca gospodarcza polsko-niemiecka! Promocja polskich prodktów i usług za granicą. Ogłoszenia Biznes i Prywatne. Wyszukiwanie kontrahentów w krajach niemieckojęzycznych.
Witamy Państwa na aukcji firmy BUDIREM. Zapraszamy do współpracy inwestorów indywidualnych oraz podmioty gospodarcze. Oferta dotyczy wykonania docieplenia budunku z materialów klienta. Wystawiamy faktury vat. Oferujemy uslugi: docieplenia - termomodernizacje remonty klatek schodowych malowanie i naprawa elewacji kompleksowe remonty balkonów Serdecznie Zapraszamy.
Warszawa
+48604866638
Ogłoszenia 1481 do 1500 z 1684
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)