Razem 300 957 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
SZUKAM
02.07.2019 13:22

Kupię spółkę sprzedam spółki kupię firmy. Kupie spółkę tez do likwidacji ,upadłości ,zadłużoną. KUPIĘ , Przejmę Zadłużone. Sprzedam firmę.PRZEJMĘ LEASING NA AUTO.

KUPIĘ SPÓŁKĘ KUPIE SPOLKE kupię firmy Kupię spółki wpisane do KRS. Kupię spółkę kupie spolki kupie spolke kupimy firmy kupie przedsiębiorstwo też zadłużone. KUPIĘ SPÓŁKĘ > Upadłość , likwidacja ,długi,; to zmartwienie , zostaw to za sobą.Ochrona przed skutkami błędów popełnionych w trakcie działalności gospodarczej . Doradztwo , restrukturyzacja, zarząd , pomoc w przygotowaniu do likwidacji , w procesach upadłościowych, negocjacje z wierzycielami .

KUPUJEMY PODMIOTY GOSPODARCZE ,UDZIAŁY,AKCJE. Organizujemy finansowanie nawet dla zagrożonych , zadłużonych podmiotów. Dysponujemy doświadczonym zespołem prawników i doradców ,którzy pomogą w każdej sytuacji. Jeżeli kupujemy spółkę,lub znajdujemy chętnego na firmę wszystkie czynności są w zgodzie z literą prawa . Nasze doświadczenie ,podparte solidnością , wiedzą jest nie do przecenienia. Nasz numer telefonu ,nasza nazwa, istnieje w Internecie ,w mediach tradycyjnych od prawie 10 lat.W przeciwieństwie do innych jesteśmy tam od dawna i na długo . Oczekujemy ofert - Napisz tfagat@wp.pl Zadzwoń Telefon 606799231 , Nasza strona www.tfagat.pl

. POLECAMY! www.kupie-spolke.waw.pl www.katalog-firm.eu

Transakcje zakupu do 100 000 zł. dokonujemy nawet w trzy dni od zgłoszenia spółki; transakcje do 300000 zł do tygodnia od dnia złoszenia oferty ; powyżej tych kwot w zależności od złożoności problemu .

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 02.07.2019 13:22
Rodzaj ogłoszenia: Szukam
Numer ogłoszenia: 59388
Rubryka ogłoszenia: Inwestycje krajowe
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Kupię spółki - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: tfagat
Województwo: Cała Polska
E-mail: tfagat@wp.pl
Telefon: +48606799231
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika tfagat
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Inwestycje krajowe
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)