Razem 255 693 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
27.01.2019 18:00
Cena: 5 000 Zł.
O

Pożyczka między poważną i uczciwą osobą

Cześć, madam i proszę pana   Jestem kobietą Szczególny udziałowiec w bankach w Unii Union Eurpéenne, Irlandii, Szwajcarii, Kanadzie, Belgii, Francji, Włoszech, Hiszpanii itp. ... na całym świecie oferuję ci pożyczkę od 5000 € do 150.000 .000 € dla wszystkich osób, które są w stanie spłacić je wraz z oprocentowaniem według stopy procentowej wynosi 2% rocznie za każdą żądaną kwotę. Robię to w terenie - Pożyczka finansowa - Hipoteka - Pożyczka inwestycyjn ... więcej »
Poznaj firmę w której zapewnisz sobie duże dochody. Skorzystaj z wyjątkowej Firmy która może zapewnić Ci dochody, nawet bez inwestycji. Wyobraź sobie że jesteś jedynym na świecie producentem unikatowego produktu o ogromnym zapotrzebowaniu. Nie masz żadnej konkurencji. - I teraz - w chwili obecnej możesz kupić akcje tego start-apu za grosze, wyobraź sobie ich wartość w najbliższym czasie. Już dołączają do niego największe koncerny samochodowe. Poznaj ten ... więcej »
27.01.2019 10:19
O

tfagat

www.tfagat.pl FINANSOWANIE PRZEDSIĘWZIĘĆ, RESTRUKTURYZACJA, ZARZĄDZANIE LIKWIDACYJNE, NEGOCJACJE Z WIERZYCIELAMI, WYKUP OCHRONNY WIERZYTELNOŚCI, SKUP FIRM, ZARZĄDZANIE KRYZYSOWE, WYKUP MAJĄTKU PRZESIĘBIORSTW.
Cała Polska
+48606799231
27.01.2019 10:19
Cena: 23 232 Zł.
Z

LIKWIDACJA UPADŁOŚĆ kupię spółkę sprzedam Leasing

LIKWIDACJA UPADŁOŚĆ kupię spółkę sprzedam Leasing - Zdjęcia do ogłoszenia
Spółki akcyjne,z o.o.,komandytowe,jawne -firmy ,likwidacja,upadłość. Sprzedaż firm,spółke,udziałów - zgłoś nam oferte. Likwidacja spółek,firm- kupimy ten podmiot,płacąc realne pieniądze już dziś .Likwidacja trwa wiele miesięcy lub lat.Skorzystaj z naszej oferty . Upadłość - czas,pieniądze ,nerwy-sprzedaj udziały ,pozbądż się kłopotu.My skończymy wszystkie ... więcej »
Cała Polska
+48606799231
Kupię zadłużoną spółkę 606799231 Leasing Kredyt - Zdjęcia do ogłoszenia
Www.tfagat.pl Skup firm, spółek. Jesteśmy w kontakcie z inwestorami ,którzy chętnie kupią firmę nawet zadłużoną. Każda propozycja jest poważnie traktowana. Oczekujemy Napisz tfagat@wp.pl Zadzwoń Telefon 606799231 , DZIĘKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE ! POZDRAWIAMY !
Cała Polska
+48606799231
Zarabiaj z Calluna Medica! Kosmetyki naturalne premium - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeśli masz salon kosmetyczny, spa, salon odnowy biologicznej, hurtownię kosmetyków czy internetowy związany z rynkiem kosmetycznym, mamy dla Ciebie propozycję. Chcesz zwiększyć swoje zyski, szukasz nowych możliwości rozwój? A może zastanawiasz się nad stworzeniem nowego biznesu? Jeżeli tak, trafiłeś/aś doskonale. Zapraszamy do współpracy tych, którzy szu ... więcej »
Cała Polska
570528007570528007
Posiadam Akcje Pracownicze BUMAR oraz HUTA STALOWA WOLA , akcje zakupione są od pracowników , ATRAKCYJNE WARUNKI ,NR tel 500-051-671 NA maile nie odpowiadam Niniejsze ogłoszenie nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu Cywilnego lecz zaproszeniem do rokowań
Cała Polska
+48506315016
Posiadam Akcje Pracownicze bardzo zyskownych Spółek Akcyjnyc - Zdjęcia do ogłoszenia
Posiadam Akcje Pracownicze bardzo zyskownych Spółek Akcyjnych .Jest to wysokodochodowa a jednocześnie bezpieczna inwestycja .Czas trwania inwestycji to około 1-2 lat. telefon: 506-315-016 Niniejsze ogłoszenie nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego lecz zaproszeniem do rokowań.
Cała Polska
+48506315016
25.01.2019 17:40
O

Oferta pożyczki

Oferta pożyczki - Zdjęcia do ogłoszenia
"masz problemy finansowe? O pożyczkę może pomóc! Na szczęście istnieje rozwiązanie na wszystko. Proponuję pożyczki między poszczególnymi z 5.000 € do € 700000 z 2% stopy procentowej. Proponuję online:-osobiste i komercyjne Kredyty: że musi on podjąć pilne zakupu lub nieoczekiwane, pożyczki może pomóc jej finansowania. -Kredyty na nieruchomości: marzenie ... więcej »
Cała Polska
+489880838910
25.01.2019 17:30
Cena: 5 000 Zł.
O

Oferta kredytowa

Czy masz problemy finansowe? Pożyczka może Ci pomóc! Na szczęście istnieje rozwiązanie dla wszystkiego. Oferuję indywidualną pożyczkę od 5 000 do 1 000 000 euro w wysokości 2%. Oferuję online: - Pożyczki osobiste i komercyjne: czy dokonuje pilnego lub nieoczekiwanego zakupu, pożyczka może pomóc w sfinansowaniu. - List nieruchomości: marzenie o ostatecznym posiadaniu? Pożyczka może pomóc tobie.- Posiadacze kredytów: Jeśli musisz Pożyczka na zakup samochodu. ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Przygotowywane przez nas wnioski o dotacje mogą dotyczyć opracowania nowego innowacyjnego produktu lub usługi, budowy laboratoriów i zakupu gruntów, nieruchomości oraz środków trwałych, a także wartości niematerialnych i prawnych. Rzetelnie ustalamy szansę na otrzymanie dotacji z funduszy europejskich oraz poszukujemy odpowiedniego źródła, z którego można otrzymać dofinansowanie. Pozyskiwanie dofinansowania to nasza specjalność! Zapraszamy do kontaktu. ... więcej »
25.01.2019 16:17
O

Oferta kredytowa

Oferta kredytowa - Zdjęcia do ogłoszenia
Máte finanční problémy? Úvěr vám může pomoci! Naštěstí existuje řešení pro všechno. Nabízím individuální půjčku od 5 000 do 1 000 000 eur ve výši 2%. Nabízím online: - Úvěry osobní a komerční: zda podnikne nějaký naléhavý nebo neočekávaný nákup, půjčka vám může pomoci financovat. - Dopis nemovitostí: sen, který konečně vlastníte - úvěr vám může pomoci. - Drž ... więcej »
Współpraca z Ukrainą. Klienci i partnerzy z Ukrainy - Zdjęcia do ogłoszenia
Twój biznes z Ukrainą. Założę ogłoszenie z Państwa ofertą na popularnych tematycznych portalach Ukrainy. Tłumaczenie. Gwarantuję wysoką jakość i uczciwość. Aleksander Volkov Lwów, Ukraina
KOMPLEKSOWE USŁUGI SZKOLENIOWE OCHRONA ŚRODOWISKA EKOEXPERT - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkolenia ekologiczne realizowane na rzecz firm przez firmę EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. zapewniają firmom zgodne z prawem funkcjonowanie oraz pozwalają uniknąć kar administracyjnych za nieprawidłowe lub nieterminowe złożenie dokumentów środowiskowych. Szkolenia środowiskowe organizowane i realizowane we współpracy z firmą EkoExpe ... więcej »
Jesteśmy biurem finansowym zlokalizowanym w Krakowie. Rzetelnie wykonujemy swoje obowiązki, bazując na dobrych relacjach z klientami. Nasze księgowe i zaangażowane w sprawy firm, z którymi współpracują, zawsze dążą do jak najlepszych efektów współpracy. Skontaktuj się z naszym biurem , a na pewno znajdziemy dla Ciebie termin: ul. Bydgoska 6 30-056 Kraków 12 265 19 93
Kupię Zadłużoną Spółkę, JDG, Antywindykacja, pomoc 233/299/5 - Zdjęcia do ogłoszenia
Prowadzimy Postępowania układowe, upadłościowe i restrukturyzacyjne. Oferujemy : * czasowe przejęcie zarządu spółki z o.o. S.A * prowadzenie zarządu przedsiębiorstwa na zlecenie * skup sprzedaż zadłużonych spółek z o.o. na polskim i europejskim rynku inwestycyjnym * ochrona majątku prywatnego w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą i następnie ... więcej »
Szukasz pieniędzy na rozwój swojej firmy? - Zdjęcia do ogłoszenia
Szukasz pieniędzy na rozwój swojej firmy? Witaj, szukasz pożyczki, Czy odmówiłeś pożyczki w banku lub innej firmie finansowej? Czy musisz zapłacić, aby zapłacić za swoje fabryki, kupić dom lub skonsolidować? Czy chcesz mieć własną firmę i potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szybką i niezawodną pożyczkę: martinakiersteinfr@gmail.com
Potrzebujesz pilnych pieniędzy? Pomożemy ci dalej! - Zdjęcia do ogłoszenia
Potrzebujesz pilnych pieniędzy? Pomożemy ci dalej! Potrzebujesz pilnych pieniędzy? Pomożemy ci dalej! Czy masz jakieś problemy z powodu obecnej sytuacji, czy też jesteś w niebezpieczeństwie? W ten sposób dajemy Ci możliwość wybrania nowej trasy. Jako osoba zamożna czuję się zobowiązana do udzielenia pomocy osobom w trudnej sytuacji i dać im szansę
23.01.2019 10:43
O

Międzynarodowe przelewy

Arcapay Ltd – firma od 2011 roku działająca na rynku przelewów międzynarodowych. Do jej najważniejszych usług należą przekazy pieniężne z Wielkiej Brytanii do Polski i innch krajów Europejskich (i odwrotnie). Firma Arcapay oferuje konkurencyjne kursy wymiany walut przy darmowej rejestracji i darmowym kosztem przelewu (zawsze i od każdej kwoty, żadnych dodatkowych ukrytych opłat). Przelew powinien trafić do odbiorcy maksymalnie następnego dnia roboczego, co ... więcej »
Cała Polska
+447523822359
Szybka i niezawodna oferta kredytowa dla wszystkich osób - Zdjęcia do ogłoszenia
Cześć Szukasz pożyczki? nie martw się o ciebie. Stawiam do dyspozycji moje oferty szybko i niezawodnie. Jestem osobą fizyczną i udzielam pożyczek każdemu, kto jest w potrzebie z powodów finansowych. skontaktuj się ze mną bezpośrednio przez e-mail, jeśli jesteś zainteresowany: martina.kierstien210@gmail.com
Ogłoszenia 681 do 700 z 8690
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)