Razem 260 234 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Tak naprawdę, na naszym rynku już od roku 1992, a więc krótko po zmianie ustroju zaczęły funkcjonować fundusze inwestycyjne. Z tą różnicą, że nazywały się kiedyś funduszami powierniczymi. Takie towarzystwa muszą działać w myśl zapisów ustawy o funduszach inwestycyjnych. Jedyna forma, w której mogą działać to spółka kapitałowa – czyli spółka, której akcje można kupić i ma siedzibę na terenie naszego kraju.
PORÓWNYWARKA KONT OSOBISTYCH KONT OSZCZĘDNOŚCIOWYCH - Zdjęcia do ogłoszenia
Bardzo bogata oferta wielu banków. Sprawdź na stronie www.sprawdzonebanki.pl
NAWIĄŻE WSPÓŁPRACĘ Z SKLEPAMI SPOŻYWCZYMI - Zdjęcia do ogłoszenia
Witam Nawiążę współpracę w dziedzinie handlu artykułami spożywczymi z sklepami oraz hurtowniami. Nasza firma zlokalizowana jest w miejscowości Popów, około 30 km od Częstochowy w stronę Działoszyna. Firma "GLOBAL" zajmuje się produkcją przetworów warzywno-owocowych i posiada w swej ofercie bogaty wybór sałatek warzywnych, ogórków i koncentra ... więcej »
Cała Polska
+48506010716
24.01.2018 10:28
O

Ilk.com.pl

Szukasz sposobu na uzyskanie pełniej kontroli nad wszystkimi procesami zachodzącymi w Twojej firmie? Usługi ilk.com.pl z pewnością Ci w tym pomogą. Nasza analiza biznesowa połączona z geolokalizacją pozwoli Ci na zgromadzenie w jednym miejscu wszelkich danych niezbędnych do efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem.
Cała Polska
+48514647588
Kamar jest polskim producentem lekkich konstrukcji stalowych działającym na rynku polskim i zagranicznym. Sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę oraz polepszamy jakość oferowanych produktów. Utrzymując niską cenę pragniemy dostarczyć klientowi możliwie jak najlepszą konstrukcję stalową. Oferta firmy Kamar składa się z lekkich konstrukcji stalowych o wymiarach zgodnych z wcześniejszymi zaleceniami klienta. Dostarczamy produkty o bardzo zróżnicowanych konfi ... więcej »
Sprzedam Państwowe Wierzytelności (prawa do Akcji Śląskich K - Zdjęcia do ogłoszenia
Sprzedam Państwowe Wierzytelności (prawa do Akcji Śląskich Kopalń) Telefon : 510-565-938 Niniejsze ogłoszenie nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego lecz zaproszeniem do rokowań.
Pomorskie
+48510565938
Prawa do Akcji Spółek Górniczych Sprzedam - Zdjęcia do ogłoszenia
Prawa do Akcji Spółek Górniczych Sprzedam Sprzedam Prawa do Akcji pracowniczych Polskiej Grupy Górniczej (KOpalnie na Śląsku) Biorąc pod uwagę aktualny rozwój Górnictwa oraz bardzo zyskowny przebieg prywatyzacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej i Lubelskiego Węgla - Bogdanka , które są już od kilku lat na giełdzie i przyniosły posiadaczom wcześniej zaku ... więcej »
Pomorskie
+48510565938
Zainwestuj w Akcje prywatyzowanych spółek Skarbu Państwa - Zdjęcia do ogłoszenia
Zainwestuj w Akcje prywatyzowanych spółek Skarbu Państwa.Jest to pewna średnioterminowa inwestycja z wysokimi stopami zwrotu , dopełniamy wszelkich formalności ponadto pomagamy także naszym klientom sprzedać Akcje w najlepszym momencie dla zyskowności inwestycji.Zajmujemy się obsługą naszego klienta od Zakupu Akcji do momentu wyjścia z inwestycji. ... więcej »
Pomorskie
+48510565938
Posiadam Akcje spółek Skarbu Państwa - Zdjęcia do ogłoszenia
Posiadam Akcje spółek Skarbu Państwa Huta Pokój , Huta Łabędy , Polfa, Mesko , Stocznia Remontowa Gryfia , Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów , Pit-Radwar , Bumar , Huta Stalowa Wola , Nitroerg , Gamrat , Zortrax , Zak-zakłady Azotowe Kędzierzyn , WSK-Kalisz , Kopalnia Soli Kłodawa Telefon : 510-565-938 Niniejsze ogłoszenie nie jest ofertą ... więcej »
Pomorskie
+48510565938
Inwestycja w Akcje Pracownicze Polskiej Grupy Zbrojeniowej oraz innych spółek. Posiadam w ciągłej dostępności Akcje Pracownicze wszystkich spółek na rynku min.Huta Pokój , Huta Stalowa Wola , Bumar , Mesko , Pit-Radwar , WSK-Kalisz , Polfa , Nitroerg , Gamrat , ZAK , Elektrownie Ostrołęka , GPW oraz wiele innych dostępnych na rynku. Atrakcyjne warunki finansowe , mośliwość długoterminowej współpracy , zainteresowanych proszę o telefon 510-565-938 ... więcej »
Cała Polska
+48510565938
REKLAMA
REKLAMA
Szybkie i niezawodne finansowanie - Zdjęcia do ogłoszenia
Szybkie i niezawodne finansowanie Jestem pożyczkodawcą, który pracuje z moim bankiem z mojego serca. Mam dużą kwotę na koncie i martwię się o pomoc komuś, kto nie może sobie pozwolić na prowadzenie projektu, pomagam poważnym i uczciwym ludziom, którzy w międzyczasie mogą spłacić tę pożyczkę. Pozostaje pracować w ścisłej współpracy z moim notariuszem, aby ... więcej »
Mam rozwiązanie dla twojego wniosku o pożyczkę - Zdjęcia do ogłoszenia
Potrzebujesz pożyczek między osobami, pieniądze, spłaty pożyczek, kredytów hipotecznych, finansów, pożyczek, pożyczek, kredytów, kredytów samochodowych, kredytów konsumenckich online od 5 000 € do 57 milionów d '' oferty 5 000 000 € w jednym Okres od 5 do 30 lat. Za kontakt z chorymi skontaktuj się z nami poprzez e-mail: ludovickredit1@gmail.com
23.01.2018 12:58
O

Oferta kredytowa w 48 godzin

Oferta kredytowa w 48 godzin - Zdjęcia do ogłoszenia
Witaj, bank został odrzucony ze względu na ich warunki Pożyczka, ale nadal masz dobrą inicjatywę? Co jest jego Projekt? I jak jest oceniany? Dla wszystkich poważnych ludzi, którzy Muszę pożyczyć pieniądze na cele logiczne, proszę Nie należy opóźniać projektu w przypadku pożyczek z 5 000 do 300 000 EUR €, skontaktuj się z nami pod adresem Sekretarza Generalnego: ludovickredit1@gmail.com
Uczciwa oferta prywatnej pożyczki//ludovickredit1@gmail.com - Zdjęcia do ogłoszenia
Szukasz finansowania, aby ożywić swoje działania lub do realizacji projektu, lub kupić mieszkanie, ale niestety bank prosi o warunki, których nie jesteś w stanie spełnić. Więcej martwić się, że jestem osobą prywatną, udzielam pożyczek od 1000 do 5 000 000 EUR wszystkim osobom, które są w stanie wywiązać się z zobowiązań, a stopa procentowa wynosi 2% w skali ... więcej »
Certyfikat uzyskania kredytu między osobami poważnymi - Zdjęcia do ogłoszenia
Cześć, Panie i Pani Czy naprawdę szukasz pożyczek między osobami? Chcesz szybkiego i niezawodnego rozwiązania wszystkich problemów? Absolutnie polecam pana Ludovica, Tylko w stanie ci zaoferować Obecnie szybka i niezawodna pożyczka między osobami w 72 godzin i ma stawkę od 2 do 3% rocznie. Sprawdź to i nie rozczarujesz się. Jest gotów udzielić ci pożycz ... więcej »
Gdzie jesteś z problemami życia - Zdjęcia do ogłoszenia
Cześć Gdzie są problemy życiowe, w tym problemy finansowe. Przybywam z tym ogłoszeniem. Dotarłeś na adres pana Ludovica. Ten dżentelmen oferuje pożyczki między specjalnym skupieniem na wszystkich ludziach, którzy mają potrzebę radzenia sobie ze skutkami życia, takimi jak spłacanie długów, rachunki, czynsz itd. Oferuje pożyczki o wartości od 2 000 do 1 mi ... więcej »
Oferuje pożyczki w stałej wysokości od 2 do 3% na wszystkie - Zdjęcia do ogłoszenia
Uzyskaj ofertę kredytową w czasie świąt Bożego Narodzenia i sylwestra. Oto człowiek o nazwisku Ludovic, który oferuje pożyczki między specjalnymi dla wszystkich ludzi, którzy potrzebują i są w stanie go spłacić. Oferuje pożyczki od 2 000 € do 1 miliona euro rocznie w wysokości 2? 3%. Tak więc, jeśli potrzebujesz również adresu e-mail: ludovickredit1@gmail.com
23.01.2018 12:43
O

Pożyczka między

Witaj Pani i Szanowny Panie, jesteście gotowi, aby dodać wydarzenie, aby znaleźć jeden ze swoich projektów lub kupić mieszkanie. Nie są one dozwolone lub bank został uznany w banku. Jestem jednym W szczególności oferuję pożyczki w wysokości od 2 000 do 1 miliona euro każdemu, kto może spełnić wymagania. Nie jestem bankiem i nie potrzebuję dużo papierkowej roboty, by ci zaufać. Ale musisz być uczciwy, uczciwy, inteligentny i niezawodny. Udzielam pożyc ... więcej »
Kredyty oferowane bez przedpłaty w ciągu 72 godzin 2% - Zdjęcia do ogłoszenia
Kredyty oferowane bez przedpłaty w ciągu 72 godzin 2%. Drogie panie i panowie Jeśli potrzebujesz pożyczki biznesowej dla swojej firmy lub kapitału na tworzenie biznesu, jesteś z nami we właściwym miejscu. - Roczne odsetki: 2% - Kwoty pożyczki netto: od 1000 do 2 000 000 000 EUR - Czas trwania: od 12 do 300 miesięcy - Czas zatwierdzenia: ... więcej »
Skup Zadłużonych Spółek - Ochrona JPK pomoc 299/586 K.s.h - Zdjęcia do ogłoszenia
Lider od wielu lat. Zarządzanie kryzysowe, restrukturyzacja, ochrona majątku prywatnego, przejęcie zarządu spółki, postępowania układowe, upadłościowe i restrukturyzacyjne itd, są to rzeczy, którymi zajmujemy się na co dzień, proces restrukturyzacji spółki - wiąże się z przejęciem jej udziałów, co pozwala wprowadzić skuteczny plan naprawczy i zmienia ... więcej »
Ogłoszenia 1781 do 1800 z 8543
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)