Razem 252 992 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
13.11.2014 20:58

Po pomoc duchową świadomie sięgają Ci, którzy poważnie podchodzą do kwestii duchowości. Ich dążeniem jest spójność i integralność ciała i ducha. Są to ludzie, których pragnieniem jest żyć zgodnie ze sobą i swoimi wartościami, nie tylko na pokaz. Energia nie zna ograniczeń czasu ani odległości. Dlatego może być przekazywana każdemu, kto chce ją otrzymać, bez względu na to czy się znajduje w pomieszczeniu obok, czy wiele tysięcy kilometrów dalej. Za pomocą przekazów energii na odległość możliwy jest proces oczyszczania. Jest to odbieranie bardzo specyficznych fal myślowo-uczuciowych posiadających pewną siłę wibracyjną, które w zależności od umiejętności człowieka, przekształcane są w teksty mówione, pisane albo stają się energią, która bez słów wpływa na człowieka i jego rzeczywistość.

 

Objawy zakochania u mężczyzny

Podczas fascynacji kobietą u panów wydziela się wazopresyna, czyli hormon antydiuretyczny, który powoduje podwyższenie ciśnienia krwi i potęguje uczucie bliskości oraz silnego przywiązania. Wzmaga on także pocenie się dłoni oraz przyspieszone bicie serca. Inne objawy zakochania u mężczyzny to także głębokie patrzenie kobiecie w oczy. Oznaką bezgranicznej miłości może być także zazdrość partnera. Takie zachowanie jednak, praktykowane w nadmiarze może w skuteczny sposób odstraszyć wybrankę serca. Zafascynowany kobietą przedstawiciel płci brzydkiej będzie także adorował swoją wybrankę w każdej chwili komunikując otoczeniu ona jest moja. Świadczyć będą o tym gesty spontanicznego obejmowania partnerki, pocałunków czy odgarniania włosów. Stan euforyczny potęguje u mężczyzn wydzielanie się dopaminy, która sprawia, że  staje się odporny na głód czy uczucie zimna.

 

Objawy zakochania u kobiety

Wiele mówi się o odczuwaniu tzw. motylków w brzuchu. Taki efekt jednak to nic innego jak jedynie skutek wytwarzających się w organizmie zakochanej osoby endorfin, czyli hormonów szczęścia.  Kobieta w stania zakochania idealizuje swojego wybranka serca, dużą wagę przykuwa nawet do najmniejszych drobiazgów, które przypominają jej o ukochanym oraz obsesyjnie o nim rozmyśla. Mówi się zatem często, że patrzy na partnera przez różowe okulary. Pozostałe objawy zakochania u kobiety to rozszerzone źrenice, rumieniec czy niewerbalne oznaki flirtu, takie jak np. pocieranie ust czy przeczesywanie włosów. Wiele też mówi się o efekcie miękkich kolan. W stanie zauroczenia zaczyna się wydzielać w zwiększonej ilości fenyloetyloamina, która sprawia, że oczy kobiety zaczynają błyszczeć. Działa ona zatem podobnie jak hormon szczęścia, powoduje uczucie euforii i działa silnie uzależniająco.

 

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 13.11.2014 20:58
Cena: 1 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 369091
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe działalności
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Biała Magia , klątwy , Uroki - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Ezo Coaching (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Ogłoszeniodawca nie podał swojego adresu e-mail, kontaktuj się z nim telefonicznie, za pomocą ICQ lub inną drogą, którą tutaj podał.
Telefon: +48882891119
Web: www.ezo-coaching.pl
Reklama
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe działalności Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe działalności
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)