Razem 260 969 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. realizuje projekty unijne w zakresie ochrony środowiska. Świadczy kompleksowe usługi dla firm w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych na realizację projektów o charakterze ekologicznym oraz inwestycji, mających znaczny wpływ na środowisko. Działania podejmowane w ramach współpracy z EkoExpert obejmują: • kompleksową analizę źródeł finansowania inwestycji w ramach projektu • wykonanie analiz, badań oraz ekspertyz • opracowanie dokumentacji na potrzeby ubiegania się o środki unijne, w tym: wnioski aplikacyjne, biznesplany, studia wykonalności i inne • koordynację realizowanych działań: przygotowywanie wniosków o płatność, harmonogramów rzeczowo-finansowych, dokumentów rozliczeniowych, sprawozdań z realizacji etapów projektu. Firma EkoExpert posiada bogate doświadczenie w zakresie pozyskiwania i realizacji projektów współfinansowanych ze środków unijnych. Więcej informacji na temat zrealizowanych przez naszą firmę projektów znajdziecie Państwo na www.ekoexpert.com.pl oraz uzyskacie telefonicznie 85 7444460.
Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 28.09.2015 14:36
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 385406
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe działalności
Widea (0)
 
Zdjęcia (2)
 
POZYSKIWANIE FUNDUSZY NA PROJEKTY EKOLOGICZNE Białystok - Zdjęcie nr 1POZYSKIWANIE FUNDUSZY NA PROJEKTY EKOLOGICZNE Białystok - Zdjęcie nr 2
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Doradca EkoExpert
Województwo: Podlaskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48857444460
Telefon 2: +48602730141
Web: www.ekoexpert.com.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Doradca EkoExpert
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe działalności
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)