Razem 263 394 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. realizuje usługi dla firm w zakresie uzyskiwania, odnawiania oraz zmian wniosków o wydanie pozwoleń zintegrowanych w zakresie wytwarzania i gospodarowania odpadami. EkoExpert opracowuje wnioski o wydanie :

- zezwolenia na zbieranie odpadów,

- zezwolenia na odzysk lub unieszkodliwianie odpadów,

- pozwolenia na wytwarzanie odpadów lub decyzje zatwierdzające program gospodarki odpadami niebezpiecznymi, uwzględniające wymagania dla zezwolenia na odzysk, unieszkodliwianie, zbieranie lub transport odpadów - w zakresie zbierania, odzysku i unieszkodliwiania odpadów,

- zezwolenia na prowadzenie odzysku lub unieszkodliwiania odpadów uwzględniające wymagania dla zezwolenia na zbieranie lub transport odpadów - w zakresie zbierania, odzysku i unieszkodliwiania odpadów.

Oferta firmy EkoExpert została opracowana dla przedsiębiorstw, które zgodnie z nowymi przepisami w zakresie wytwarzania i gospodarowania odpadami , które prowadzą działalność na podstawie decyzji wydanych na podstawie starej Ustawy o odpadach z 2001 r. mają obowiązek uzyskania nowych decyzji do 22 stycznia 2016 r. włącznie. Działalność firm, które nie uzyskają nowych pozwoleń będzie traktowana jako działalność bez wymaganego zezwolenia i zagrożona konsekwencjami w postaci administracyjnych kar pieniężnych oraz wyższą opłatą za korzystanie ze środowiska.

Więcej informacji o ofercie usług związanych z uzyskaniem niezbędnych pozwoleń zintegrowanych oraz kompleksową obsługą firm zajmujących się wytwarzaniem, odzyskiwaniem oraz unieszkodliwianiem odpadów można uzyskać wysyłając wiadomość na: biuro@ekoexpert.com.pl oraz tel. 857444460.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 08.01.2016 11:42
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 431538
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe działalności
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
POZWOLENIA ZINTEGROWANE GOSPODAROWANIE ODPADAMI NOWY WNIOSEK - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Doradca EkoExpert
Województwo: Podlaskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48857444460
Telefon 2: +48602730141
Web: www.ekoexpert.com.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Doradca EkoExpert
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe działalności
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)