Razem 263 778 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
12.04.2016 09:48

Rynek finansowy obfituje w różnego rodzaju produkty dzięki którym możemy realizować plany bez zbędnego oczekiwania. Każdy bank oferuje kilkadziesiąt różnych kredytów, kusząc nimi w atrakcyjnie prezentowanych reklamach, jednak wybranie właściwego, czyli spełniającego nasze indywidualne oczekiwania nie jest bynajmniej takie proste. Jak znaleźć kredyt idealny i nie spędzić na szukaniu kilkudziesięciu dni?Czy powszechnie dostępny kalkulator kredytowy jest wiarygodny?

Twój kalkulator kredytu

Zamierzając wziąć kredyt możemy albo udać się do kilkudziesięciu placówek bankowych i w każdej z nich przystąpić do weryfikacji, a dopiero po zebraniu wszystkich ofert porównać je i wybrać tę odpowiednią; albo zaufać szybszemu sposobowi jakim jest kalkulator kredytowy.

Kalkulator kredytowy pozwala na błyskawiczne oszacowanie własnej zdolności kredytowej oraz zapoznanie się z wieloma parametrami poszczególnych ofert. Do wspomnianych danych, które zostaną nam ujawnione należy wysokość rat, całkowity koszt kredytu, całkowite oprocentowanie nominalne i czas trwania samej oferty.

Czy to się opłaca?

Mając na uwadze dobro własnych finansów, kalkulator kredytowy jest jedną z najlepszych możliwości rozpoznawczych. Zazwyczaj nie jesteśmy biegli w produktach bankowych, a spokojne i wnikliwe zapoznanie się z nimi jest rzeczą, której absolutnie nie powinniśmy omijać. Co prawda, możemy zaufać jednej instytucji, którą poleci nam nasz dobry znajomy, ale zastanówmy się czy to, co dobre jest dla innych, będzie tak samo satysfakcjonujące dla nas?

Kalkulator kredytowy wymaga od nas podania kilkudziesięciu informacji, na podstawie których oszacuje naszą zdolność kredytową. Musimy jednocześnie pamiętać, by nie pomijać żadnych faktów np. posiadania karty kredytowej; ponieważ przy składaniu wniosku ten fakt i tak zostanie ujawniony i może mieć istotny wpływ na wcześniej wspomnianą zdolność.

Nie bez znaczenia jest także to, z jakiego kalkulatora korzystamy. Wybierajmy te renomowane, polecane w świecie finansowym. Te – oprócz sprawdzenia naszych możliwości – będą podawały nam bardzo szczegółowe informacje dotyczące interesujących nas produktów kredytowych. Innymi słowy, możemy się dowiedzieć jak będą wyglądały nasze raty przy np. 3 letniej spłacie i 20 letniej. To ważne, zwłaszcza dla osób, które zamierzają wziąć kredyt z ratami w systemie malejącym.

Zwracajmy uwagę i porównujmy co w rzeczywistości składa się na ratę kredytu. Pozwoli nam to wyłonić najlepszy bank, który będzie odpowiadał naszym możliwościom i oczekiwaniom. Poznanie wartości rat pozwala na spokojne przeanalizowanie domowego budżetu i wpisanie w niego dodatkowego obciążenia.

Korzystając z zaawansowanego kalkulatora kredytowego mamy możliwość nie tylko obliczenia własnej zdolności kredytowej czy poznania rat i kosztów kredytu, ale także będziemy mogli porównać oferty kilku banków, a także złożyć wniosek kredytowy przez Internet.

Zanim zapadnie decyzja

Kalkulator kredytowy to asystent świadomego konsumenta produktów bankowych. Pamiętajmy, że kredyt to uzyskanie potrzebnych nam pieniędzy, ale też zobowiązanie na kilka lub kilkadziesiąt lat. Warto wiedzieć, jak nas widzi rynek finansowy, jaka kwota kredytu będzie dla nas bezpieczną i gdzie znajdziemy ofertę skrojoną na naszą miarę.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 12.04.2016 09:48
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 462665
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe działalności
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Kalkulatory kredytowe - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Łukasz Oszczedny
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: kalkulator-kredytowy.org/
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Łukasz Oszczedny
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe działalności
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)