Razem 260 933 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. realizuje szkolenia środowiskowe dla firm i instytucji w zakresie ochrony środowiska. Podejmowane w trakcie szkoleń zagadnienia pozwolą firmie na prawidłowe wyliczenie opłat za korzystanie ze środowiska oraz prawidłowe wypełnianie obowiązków środowiskowych.

W dniach 08-09 września 2016r. zorganizowane zostanie szkolenie uwzględniające potrzeby firm w zakresie ochrony środowiska, w tym w szczególności gospodarki odpadami, raportowania do bazy KOBIZE oraz prawidłowego wyliczenia opłat środowiskowych. Udział w szkoleniu zapewni Państwa firmie niezbędną wiedzę oraz podstawy do prawidłowego wyliczenia opłat środowiskowych. W ramach szkolenia zapewniamy materiały dydaktyczne, pomocnicze, a udział w szkoleniu zostanie potwierdzony stosownym certyfikatem.

Szkolenia realizowane przez firmę EkoExpert zapewniają prawidłowe wypełnianie obowiązków środowiskowych, które warunkują możliwość podpisania stosownych umów z Urzędem Marszałkowskim. W celu określenia potrzeb środowiskowych udostępniamy na stronie http://www.ekoexpert.com.pl/ekoexpert/aktualnosci/156-zapraszamy-na-szkolenie.html specjalnie opracowany formularz uczestnictwa w szkoleniu. Szczegółowych informacji o szkoleniach, zakresie szkolenia, korzyściach oraz obowiązkach udzielą Państwu nasi eksperci tel. 857444460 oraz e-mail: ekoexpert@ekoexpert.com.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 06.12.2016 11:23
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 486447
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe działalności
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
OCHRONA ŚRODOWISKA W FIRMIE SZKOLENIA EKOEXPERT BIAŁYSTOK - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Doradca EkoExpert
Województwo: Podlaskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48857444460
Telefon 2: +48602730141
Web: www.ekoexpert.com.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Doradca EkoExpert
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe działalności
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)