Razem 261 171 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Firma TECH Sterowniki to prężnie działający w kraju i za granicą producent mikroprocesorowych urządzeń elektroniki użytkowej. Najbardziej rozpoznawalnymi urządzeniami przedsiębiorstwa są sterowniki do kotłów na paliwo stałe, których firma TECH Sterowniki jest obecnie największym producentem w Polsce. Oprócz sterowników kotłowych firma projektuje i produkuje także wysokiej jakości regulatory pokojowe, sterowniki do ogrzewania podłogowego, grzejnikowego, instalacji CO, urządzeń wykorzystujących energię odnawialną, systemów kominkowych. Wszystkie urządzenia firmy cechuje nowoczesny design oraz funkcjonalność. Przeprowadzane na każdym etapie produkcji specjalistyczne testy kontrolne gwarantują, że sterowniki to produkty o długiej żywotności i wysokim komforcie użytkowania. Firma cały czas inwestuje w nowoczesne sprzęty i urządzenia, rekrutuje wysokiej jakości specjalistów i rozbudowuje siedziby – wszystko po to, by usprawnić proces produkcyjny, a w efekcie w ręce użytkownika trafiły urządzenia szyte na miarę jego potrzeb.
Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 20.11.2016 15:47
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 502420
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe działalności
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
TECH Sterowniki - rozwiązania energooszczędne domu - Zdjęcie nr 1TECH Sterowniki - rozwiązania energooszczędne domu - Zdjęcie nr 2TECH Sterowniki - rozwiązania energooszczędne domu - Zdjęcie nr 3TECH Sterowniki - rozwiązania energooszczędne domu - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: TECH Sterowniki
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.techsterowniki.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika TECH Sterowniki
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe działalności
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)